Realizátor projektu
GENESIA


Kochova 1417/11, Chomutov
Tel.: +420 476 107 888
Tel./Fax: +420 476 104 738
E-mail: genesia@genesia.info
Internet: www.genesia.info

Aktuality

Červen: Připravujeme další workshop v Mostě na 10.7.2012

Připravujeme další workshop k projektu Doprovod do práce, předběžně je naplánován na 10.7.2012 v Mostě. Půjde především o ujasnněí priorit projektu a nastevení vize pro jednání se zaměstnavateli, řešení administrativy při sjednávání podpory de minimis, ujasnění indikátorů, budeme řešti veškeré problémy které souvisejí s realizací jednotlivých aktivit projektu. 

Květen: Probíhají první aktivity s účastníky projektu

V oblasti Ústí n.l a Děčíín/Česká Lípa probíhají první aktivity, individuální schůzky a na konec května je naplánována první skupinové setkání s lektorkou Ilonou. 

Květen: Probíhá nábor klientů do projektu

Všichni koordinátoři pracují se zájemci o vstup do projektu a představují, vysvětlují, motivují. Máme dobré ohlasy, zájemci mají zájem o podporu v hledání zaměstnání a zajímá je individuální přístup a rekvalifkační kurzy, především řidičské průkazy. 

Květen: Prezentace projektů v Dětských domovech Ústeckého kraje

V Červnu plánujeme prezentovat projekt v Dětských domovech Ústeckého kraje, v DD Střekov, DD Lipová, DD Malečov, DD Chomutov, DD Most, DD Hora sv. Kateřiny. 

Zdenek Weber 

První zaměstnaný účastník projektu

Podařilo se zajistit první zaměstnání účastníka projektu J.P z České Lípy, zaměstnavatel je z Prahy a zajištuje J.P ubytování. Skvělá práce, děkuji koordinátorům za dobře odvedenou práci. Zdenek Weber 

Workshop k zahájení projektu 2.5.2012 Most, Vzdělávací centrum Benedikt

Workshop k zahájení projektu 2.5.2012 Most , Vzdělávací centrum Benedikt, 10:00 - 15,30 hodin


Program:
-    úvod a vzájemné seznámení a představení jednotlivých členů týmu a jejich pozic v projektu, představení jednotlivých cílů projektu, dohodneme se, na koho se s čím budeme obracet atd., kdo bude dělat co.
-    cílové skupiny a jejich zapojení do projektu, oslovení skupin.
-    priority projektu - podpora účastníků, dotace, rekvalifikace, nastavení systému procesu setkávání koordinátorů s účastníky a organizace jedno měsíčních workshopů s lektorem, mentorská činnost
-    jednání se zaměstnavateli a podpora partnera - personální agentury Asista s.r.o,
-    podepsání připravených DPP a převzetí registračních formulářů pro účastníky

| | | |