Realizátor projektu
GENESIA


Kochova 1417/11, Chomutov
Tel.: +420 476 107 888
Tel./Fax: +420 476 104 738
E-mail: genesia@genesia.info
Internet: www.genesia.info

Aktuality

Listopad: Skupinové setkání Varnsdorf - fotografie

V Listopadu proběhlo pravidelné skupinové setkání ve Varnsdorfu. Účastníci se spolu s koordinátory věnovali hledání aktuálních nabídek zaměstnání a poté je společně ve skupině vyhodnotili, diskutovalo se o aktuální situaci účatsníků a probíhalo poradenství a podpora jednotlivým účastníkům. Jeden z účastníků se chystá na pohovor s potenciálním zaměstavatelem, jeho příprava posloužila jako vzor pro další účastníky skupiny

Úspěšné pracovní pohovory

P. R.K. se dne 14.11.2012 sešel se zaměstnavatelem p. V. na pracovním pohovoru na pracovní pozici kuchař a Z.K. absolvovala pracovní pohovor dne 15.11.2012 v místě bydliště na Meziboří u Litvínova u pí.L na pracovní pozici prodavačka. Po vstupu do projektu jsme společnými silami zapracovali na zlepšení sebeprezentace účastníků na pracovním pohovoru, schopnost prezentovat své dovednosti se ukázaly jako klíčové, mnoho účastníků opravdu umí a chtějí pracovat, ale jejich schopnost představit se a prezentovat tak aby vzbudili důvěru je na nízké úrovni. Během skupinových i individuálních setkání jsme se snažili zlepšit jejich přednes a důvěru vzbuzující komunikaci se zaměstnavatelem. Pracovali jsme na rozvoji uvědomění a poznání jejich schopností a dovedností abychom zvýšili jejich uplatnění na trhu práce. Oba účastníci využili praktických zkušeností ze setkání v projektu u pracovního pohovoru a výsledkem je úspěšné absolvování pracovního pohovoru a tím i získání pracovního místa na hlavní pracovní poměr. Slečna K. nastoupí do zaměstnání na dotované nově vytvořené pracovní místo během prosince letošního roku a p.R.K. nastoupí do zaměstnání na dotované nově vytvořené pracovní místo od ledna příštího roku.

Nepřestávej věřit - video

Nepřestávej věřit - video Zde si poslechněte Wila Smitha z filmu Šěstí na Dosah, povzbuzující řeč. Něco co je pro naše klienty důležité si připomínat a slyšet každý den. J.R. účastníka projektu se zavázal poslouchat tento klip každý den.

Listopad: 9 zaměstnaných/5 dalších v jednání

Listopad: 9 zaměstnaných/5 dalších v jednání

Listopad: 39 účastníků

Listopad: 39 účastníků

Skupinová setkání říjen 2012

V průběhu října proběhly skupinová setkání se všemi skupinami v oblastech Ústí n.l, Děčín a Česká Lípa, Most a Chomutov. Zde uvádím datumy proběhlých aktivit. Ústí n.l - 17.10. Děčín a Česká Lípa - 5.10. Most - 15.10. Chomutov - 29.10.

Skupinové setkání Most - Říjen

Zde jsou k nahlédnutí fotografie ze skupinového setkání v Mostě. S účastníky se probírali aktuální chystané pracovní pohovory, účastníci sdíleli svou stávající osobní situaci a definovali kde potřebují pomoc. Koordinátorka monitorovala proaktivitu účastníků a definovala společně s účastníky cíle a záměry do dalšího setkání.

Září: Workshop partnerů 26.9. 2012 - Ústí nad Labem DD Střekov, 10 -16:00h

Září: Workshop partnerů 26.9. 2012 - Ústí nad Labem DD Střekov, 10 -16:00h

Café Rozmarýna pomáhá dětem do života

Café Rozmarýna pomáhá dětem do života http://www.rozmaryna-ops.cz/index.html

Video: Pracovní pohovor

https://www.youtube.com/watch?v=dQ-eY4NT_GE

| | | |